17 Kasım 2010 Çarşamba

GetGo Download Manager

Download / İndir ; http://www.roosle.com/files/get/uLqs...-4.6.1.775.exe

GetGo Download Manager ile indirmek istediğiniz dosyaları kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. Download klasörlerini yönetmek dışında YouTube, Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike, Vimeo, Break gibi flv veya mp4 uzantılı video yayınlayan sitelerin videolarını da bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Download işlemi sırasında dosyalarınızı sizin için takip eden GetGo Download Manager ile dosyalarınız hiç olmadığı kadar hızlı inecek. Kolay kullanımlı program tamamen ücretsizdir. Gerekli ayarlamaları yaparak indirme işlemini otomatik veya elle başlatabilirsiniz. İndirme hızı, indirme yeri gibi ayarları yapabileceğiniz programla indirme işlemine ara verip devam edebilir ya da indirme işlemini istediğiniz bir zamanda başlatabilirsiniz. Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında sorunsuz çalışan programla indirdiğiniz dosyaları kategorilere göre ayırarak organize de edebilirsiniz.

Programla video sitelerinden FLV veya MP4 uzantılı videoları indirmekte çok kolay. İzlediğiniz videonun üzerine Download This Video şeklinde bir link koyan programla beğendiğiniz videoları arşivinize ekleyebilirsiniz. Tek tıklama ile indirme işlemi başlayacak. FLV formatındaki videoları GOM Player veya VLC Media Player gibi flv okuyan medya oynatıcılarla çalıştırabilirsiniz.

Dosya indirme işlemi sırasında dosyalarınızı indirme hızına göre ayarlayan GetGo Download Manager sayesinde indirme hızınız P0 kadar yükselecek. Hızı, zaman ayarını, kategorileri kişiselleştirmenizi sağlayan program ile dosya indirmek çok kolaylaşıyor.

Download / İndir ; http://www.roosle.com/files/get/uLqs...-4.6.1.775.exe

0 yorum:

Yorum Gönder

kpss, kpds, ssk sorgulama, tarım bağkuru, kpss tercihleri
Küfür/spam/işime gelmeyen yorumları silerim :)

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | JCpenney Printable Coupons